Lütfen ülke seçiniz

Brezilya Güney Amerika'nın en büyük ülkesidir, Şili ve Ekvator haricinde kıtadaki her ülke ile sınırı bulunmaktadır.

Eğer Brezilya'ya taşınırsanız, karnaval tutkusundan karanlık Amazon bölgesine, buranın bir karşıtlıklar ülkesi olduğunu görürsünüz.  

Başkenti Sao Paulo Brezilya'nın küçük versiyonu gibidir ve yüksek gösterişli binaları ve eski gecekonduları ile ezici yoksulluğu ve göz alıcı başarı arasındaki çarpıcı tezatlıkları mükemmel bir şekilde yansıtmaktadır.

Brezilya'da yaşamak şüphesiz hem zor hem de değerli bir deneyim olabilecektir.  Buradayken mümkün olduğunca çok şey öğrenmeniz ve buradaki yaşamdan en üst düzeyde zevk almanız önerilir.  Resmi dili Portekizcedir ve Brezilyalılar genellikle onlarla kendi dillerinde iletişim kurmaya çalışan insanlara daha olumlu bakarlar.

Curitiba

Curitiba

Bir uçtan bir uca neredeyse 4350 km uzanan ve yaklaşık olarak 3300155 ayak kare alanı kaplayan Brezilya Güney Amerika'daki en büyük ülkedir.
Rio de Janeiro

Rio de Janeiro

Dünyanın en güzel bölgelerinden birinde yer alan Rio de Janeiro, burada yaşayan -yerlilerinin kendi deyimi ile- yedi milyondan fazla 'carioca' ile...
São Paulo

São Paulo

Brezilya, Amerika Kıtası ve Güney Yarımkürenin en büyük şehri olan Sao Paulo'da pek çok gökdelen bulunmaktadır ve şehir enerji dolu bir yerdir...

Ücretsiz Taşınma Fiyat Teklifi

Yeni Maceranızdaki İlk Adım

  • Sorunuz uzman bir danışmanımız tarafından ele alınacaktır
  • Formu doldurmak sacede bir dakikanızı almaktadır
  • Crown Dünya’da 200’ü aşkın ofisiyle hizmet vermektedir
…herşey saat gibi işledi ve tam zamanında yetişti;