Lütfen ülke seçiniz

Batı Avrupa'da yer alan Almanya liberal ve hoşgörülü bir ülke olarak görülmektedir. 82 milyon civarında kişiyi barındıran Almanya, dünyada en yüksek göçmen nüfusuna sahip ülkelerden birisidir.

Ülke, özellikle müzik söz konusu olduğunda zengin bir sanat geçmişine sahiptir.  Opera veya tiyatroya gitmek hala popüler etkinliklerdir ve tüm Almanya'da bu türde aktiviteler için çok güzel yerler bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.  Spor da popüler bir vakit geçirme etkinliğidir.  

Normalde olduğu gibi yeni bir ülkeye taşıdığınızda arkadaş edinmek zaman alır.  Yerel faaliyetlere katılmak ya da network yapmak, yerel bir sosyal grup oluşturmada size yardımcı olacak kilit insanlarla tanışmanızı sağlayacaktır.  

Ek olarak, dillerini konuşmak da arkadaş edinmek için gerekli ve Almanlar için de önemlidir çünkü sınırlı İngilizce daha yakın sosyal iletişimi engeller.

Frankfurt

Frankfurt

'Dünyanın en küçük metropolü' ve Avrupa'nın finans merkezi olarak anılan Frankfurt, edebiyatı (Goethe gibi), kitap fuarı, ufuk çizgisi ve tabi ki...
Munich

Munich

Bavyera eyalet başkenti ve 'Müzik Metropolü' Munich, Almanya'nın en güzel bölgelerinden birinde konumlanmaktadır. Şehir birası ve arabaları (...

Ücretsiz Taşınma Fiyat Teklifi

Yeni Maceranızdaki İlk Adım

  • Sorunuz uzman bir danışmanımız tarafından ele alınacaktır
  • Formu doldurmak sacede bir dakikanızı almaktadır
  • Crown Dünya’da 200’ü aşkın ofisiyle hizmet vermektedir
…herşey saat gibi işledi ve tam zamanında yetişti;