Lütfen ülke seçiniz

Güneybatı Avrupa'da bulunan İspanya, İberya Yarımadasıdaki ana karadan ve Karadeniz'de Balearik Adaları ve Atlantik Okyanusunda Kanarya Adaları dahil olmak üzere pek çok adadan oluşmaktadır.

İspanya'nın nüfusu şu an yaklaşık 46 milyondu resmi dili İspanyolcadır ancak Bask, Galiçya, Valensiya ve Katalan dilleri de konuşulmaktadır.

Eğer İspanya'ya taşınmayı düşünüyorsanız, bu ülkenin hala oldukça geleneksel ve aile merkezli bir ülke olduğunu göreceksiniz.  

Buradaki yaşam temposu diğer Avrupa şehirlerinden oldukça farklıdır ve günlük faaliyetler yemek vakitleri etrafında planlanır.  Öğleden sonra 2.00 ve 4.00 arasında iki saatlik bir öğle yemeği arası çok sıra dışı bir şey değildir ve akşam yemeği akşam en erken 9.30 kadar servis edilmez.  

Buradaki yaşamın temposuna ve yerel halkın sadık kaldığı saatlere alıştığınızda İspanya’nın hem kültürel hem de sosyal anlamda pek çok imkan sunduğunu göreceksiniz.

Barcelona

Barcelona

Dünyaca tanınan Gaudi Barcelona'ya pek çok bakımdan izlerini bırakmıştır. Renk ve organik formların şehrin mimarisindeki eşsiz birleşimi kentsel...
Madrid

Madrid

Sakin ve huzurlu günler, hızlı geceler: İspanya'nın en büyük şehri ve başkenti olan Madrid tam bir "muchamarcha"dır. Bekar, çift ya da aile olun...

Ücretsiz Taşınma Fiyat Teklifi

Yeni Maceranızdaki İlk Adım

  • Sorunuz uzman bir danışmanımız tarafından ele alınacaktır
  • Formu doldurmak sacede bir dakikanızı almaktadır
  • Crown Dünya’da 200’ü aşkın ofisiyle hizmet vermektedir
…herşey saat gibi işledi ve tam zamanında yetişti;