Lütfen ülke seçiniz

Bir Bakışta Crown Relocations

Crown, kendini kalite ve hizmet kusursuzluğuna adamış çok kültürlü iş gücüne sahip küresel bir şirkettir.

Crown'da, dünya genelindeki yaklaşık 60 ülkedeki 207 noktada bulunan bölge müdürlüklerimiz ve ofislerimiz aracılığıyla müşterilerimize destek sağlıyoruz.

Bu altyapımız sayesinde, şirketlere ve bireylere hem küresel hem de yerel olarak ihtiyaç duydukları hizmetlerde destek sağlayabiliyoruz.

Crown Worldwide Group birleşik bir kuruluştur ve grubu oluşturan şirketler ortak bir özellikte buluşmaktadır: karmaşık ya da sıradan olsun her şeyin nasıl başarılacağına dair deneyim ve kavrayış kabiliyeti.

Tüm dünyadan kişilerden oluşan şirketimiz; küresel hareketliliğe sahip iş gücünü yönetmede, dünya çapında yer değiştirmeleri halletmede, güzel sanatlar eserlerinin güvenli taşınmasını temin etmede veya kurumsal bilgilerinizin güvenliğini korumada yardımcı olur.

Bizden talebiniz ne olursa olsun, bunu iyi bir şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Crown Worldwide Group tüm dünyada ticari hizmetler sunan bütünleyici alt bölümlerden oluşmaktadır.

Crown World Mobility

Kurumsal firmalar için emsalsiz bir uluslararası ofis ve deneyimli kişiler ağı ile desteklenen, iş için kritik önemi olan hizmetler dahil küresel hareketlilik yönetimi.

Crown Relocations

Crown Relocations, yurtiçi ya da yurtdışına taşınan bireylere ve ailelere yardımcı olacak varış noktası hizmetleri, taşıma ve yönetim hizmetleri sağlar.

Crown Records Management

Depolama, aktif yönetim, tüm kuruluş bünyesinde bilgiye dayalı varlıkların ustalıkla ve zamanında dağıtımı vasıtasıyla kurumsal hafızanın değerinin en üst düzeye çıkarılması.

Crown Fine Art

Dünyanın ilk birleşik güzel sanatlar lojistik hizmeti.  Crown Fine Art'ın sanat tutkusu, dünya sanat hazinelerinin güvenliğibir şekilde  taşınmasının yönetimine gösterdiği özene de yansımaktadır.

Crown Logistics

Oteller ve lüks perakendecilerden petrol ve doğal gaza kadar pek çok alanda uzman sektörde tedarik zincirlerine değer katar.  Hizmetleri, proje yönetiminden, uzman dağıtım, yönlendirme, kurulum ve üçüncü taraf lojistik hizmetlerine, değişiklik göstermektedir.

Crown Wine Cellars

Büyük Çin'deki itinalı şarap işleme, depolama, dağıtım ve uzun dönem olgunlaştırma faaliyetlerine ve de nihayetinde kendini tatma zevkine adamış Crown Wine Cellars üyelik kulüpleri dünyanın en iyi şarap mahzeni tesisi ödülüne hak kazanmıştır. 

Bir Bakışta Crown Relocations

Crown Relocations Fast Fact

 

Ücretsiz Taşınma Fiyat Teklifi

Yeni Maceranızdaki İlk Adım

  • Sorunuz uzman bir danışmanımız tarafından ele alınacaktır
  • Formu doldurmak sacede bir dakikanızı almaktadır
  • Crown Dünya’da 200’ü aşkın ofisiyle hizmet vermektedir
…herşey saat gibi işledi ve tam zamanında yetişti;