Lütfen ülke seçiniz

Taşıma Sigortası

Şahsi Mülkiyet Sigortası

Boş Ev ve Kiracılı Ev Sigortası

CrownCare Başvuru Formu (pdf)

Taşıma Sigortası

Mevcut kişisel eşyalarınızı sigortalayan şirketin size uluslararası sevkiyatla bağlantılı risklere karşı koruma sağlaması pek görülen bir uygulama değildir. CrownCare Taşıma Sigortası planı karayolu, demir yolu, deniz yolu veya hava yolu sevkiyatlarınızla bağlantılı risklere karşı ihtiyaç duyduğunuz teminatı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Crown ekipleri müşterilerin kişisel eşyalarını paketleme, taşıma, teslim etme ve paket açma konusunda müşterilerimizle en yüksek saygı ve profesyonellik çerçevesinde ilgilenmek ve işlemlerini yapmak üzere dinamik şekilde eğitilmiştir. Sektörde hasarsız nakliye konusunda itibarı en iyi olan şirketlerden biri olmakla gurur duyuyoruz. Crown, riski ortadan kaldırmak için her türlü tedbiri alsa da, kişisel eşyaların, doğası gereği risk taşıyan gemi, uçak, kamyon veya tren gibi araçlarda taşındığı unutulmamalıdır. Bu yüzden Crown, "tüm rizikolar" bazında tam ikame maliyeti teminatı sağlayan poliçelerin yer aldığı CrownCare Taşıma Sigortası planını sunmaktadır.

CrownCare Taşıma Sigortası bu tip teminatlarda dünyadaki lider sağlayıcı olan AXA Corporate Solutions Marine tarafından yapılmaktadır. Poliçeler kapıdan kapıya, tüm rizikolar bazında tam ikame maliyeti teminatı sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Şahsi Mülkiyet Sigortası

Varış yerinize ulaştığınızda, CrownCare Taşıma Sigortası sona erer ancak eşyalarınıza gösterdiğimiz özen sona ermez. Dünyanın neresine giderseniz gidin, Şahsi Mülkiyet Sigortamız tüm fiziksel eşyalarınıza gelebilecek zarara ve her türlü kişisel sorumluluk rizikosuna karşı sizi güvence altına alır. Sizi ve ailenizi özellikle istikrar sorunu olan ülkelerde önemli olan siyasi riske karşı koruyabiliriz.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Vacant Home & Tenant Occupied Protection

Bu CrownCare sigorta planı, boş veya kiradaki konutunuzu ciddi zarara neden olan durumlara karşı sigortalamak için uygun maliyetli, işe yarar bir yoldur.

Birden fazla ülkede birden fazla eve sahip olmak heyecan verici, harika bir fırsat olabilir. Ancak özellikle de zaman kısıtlamasıyla çalışan kişiler için zorlu bir karar demektir. Boş evin korunması global riskin yönetiminde özellikle sorunlu bir unsurdur. Birçok yargı dairesinde, yurtiçi sigorta kurumları boş konutları sigortalamak konusunda istekli değildir. Genelde bu sigorta kurumları, sınırlı teminat veya sıfır teminat sunar ve dolayısıyla ev sahibi açısından ciddi bir mali zarar potansiyeli oluşur.

 

Ücretsiz Taşınma Fiyat Teklifi

Yeni Maceranızdaki İlk Adım

  • Sorunuz uzman bir danışmanımız tarafından ele alınacaktır
  • Formu doldurmak sacede bir dakikanızı almaktadır
  • Crown Dünya’da 200’ü aşkın ofisiyle hizmet vermektedir
…herşey saat gibi işledi ve tam zamanında yetişti;