Lütfen ülke seçiniz

Atlamak:
Tam sorumluluk
Küresel bir şirket
Herkes Kazanıyor
Olumlu Etki
Destination Green ve Charity in Motion
Crown's Golden Relay

 İndir 2014 Sürdürülebilirlik Raporu (PDF)
 

Kurumsal sorumluluk, kuruluş kültürümüzün merkezinde yer alır.

Biz değer-odaklı bir kuruluşuz.

Değerlerimiz yaptığımız her iş için temel teşkil eder.

Müşterilerimize, iş arkadaşlarımıza ve yerel topluma karşı olan sorumluluğumuz iş ahlakı kurallarımız vasıtasıyla tüm çalışanlarımızca paylaşılmaktadır. 

Müşteriler eksiksiz sadakate layıktır

Kaliteye oldukça fazla önem veririz ve bu sayede güçlü bir itibar elde ettik.  Nasıl ilerlemekte olduğumuzu bize bildirme fırsatını size sunmak için QUEST programımızı kullanıyoruz. 

Değerlere ek olarak, kurallarımız da var.

Güvenlik ilk kaygımız ve küresel faaliyetlerimizde herkes bunu bir öncelik olarak ele alır.

Ayrıca dünya çapında tüm Crown faaliyetleri, veri güvenliği ve veri korunumu bağlayıcı şirket kurallarına bağlı olarak gerçekleşir.

Küresel bir şirket olup dünyaya kucak açmamak mümkün mü?

Gerçek bir küresel şirket olarak, dünyanın bize sunabileceği en iyi şeylere kucak açıyoruz.

Fırsat eşitliğine inanan bir işveren olarak, tüm kuruluş bünyesinde zengin bir çeşitlilik elde etmek için uluslararası ve yerel işe alımları destekliyoruz.

Tüm yeni personelimizi, hem şirket içinde hem de dış dünyada temel değerlerimizi temsil etmeleri ve tanıtmaları hususunda cesaretlendiriyoruz. 

Sağlıklı bir iş ve özel yaşam dengesi de aynı miktarda önemlidir.  Aktif olarak, çalışanlarımızın ve ailelerinin yaşamlarında bu dengeyi koruduklarından emin olmak için önlemleri teşvik ediyoruz. 

Büyümek istiyoruz ancak sadece herkes bundan kazanç sağlıyorsa

İşimizin çevre üzerindeki etkisini tam olarak biliyoruz. ISO 14001 ile, doğal kaynakları ne derece etkili biçimde kullandığımızı ölçüyoruz. Enerji tasarruflu binalara ve araçlara yatırım yaparak, ve tedarik zincirimizi eğiterek, çevre üzerindeki etkimizi azaltmak ve size daha temiz bir seçenek sunmak için çok çalışıyoruz.

Toplumda olumlu bir etki yaratma çabamız

Dünya genelinde Crown ekipleri; biz büyüdükçe her bir şehrimizi de daha güçlü kılmak için yerel okullar, sağlık girişimleri ve yardım kuruluşları ile birlikte çalışıyor.

Birlikte, yerel halk ve yoksul gençleri desteklemek için okullar ve kütüphaneler inşa ediyoruz.  Ayrıca HIV ve AIDS'e karşı bireylere eğitiminde işbirliği sağlıyoruz, açlık ve kıtlığın sona erdirilmesine yardımcı olmak için yardım kuruluşları ile işbirliği yapıyor ve Move for Hunger'ı destekliyoruz.   Üniversite staj programları ile yeni mezunlara uluslararası deneyim kazandırıyoruz.

Crown çalışanları bu çabanın merkezinde yer alıyor ve yerel problemlere destek sunmak için yenilikçi yollar buluyorlar. Bu ortak değeri yaratan faaliyet ve iş uygulamaları için herkese zaman ve teşvik sağlayarak, hepimiz diğerleri için bir şeyleri düzeltmek hususunda yardımcı oluyoruz.

Ve müşterilerimizi ve hizmet ortaklarımızı da bize katılmaya davet ediyoruz. 

Kurumsal Sosyal Sorumluluk programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

 Download Destination Green ve Charity in Motion (PDF) 

 

 

Ücretsiz Taşınma Fiyat Teklifi

Yeni Maceranızdaki İlk Adım

  • Sorunuz uzman bir danışmanımız tarafından ele alınacaktır
  • Formu doldurmak sacede bir dakikanızı almaktadır
  • Crown Dünya’da 200’ü aşkın ofisiyle hizmet vermektedir
…herşey saat gibi işledi ve tam zamanında yetişti;