Lütfen ülke seçiniz
Yer değiştirmek zordur. Crown Relocations'da biz, hizmet kalitesini ve müşterilerimizle özel olarak ilgilenmeyi önemseriz. Yer değiştirme sürecinin her aşamasında ayrıcalıklı hizmeti garanti etmek için tasarladığımız denetimlerimiz olsa da, hiç bir hizmet doğrudan müşterilerden duyulmadığı müddetçe "mükemmel hizmet" değildir.
 
Ocak 2018
"Crown’dan aldığım servisten çok memnun kaldım. İlgili tüm çalışanlar bilgili, oldukça profesyonel ve nazikti. Geri dönüşler hızlıydı. Crown sayesinde stresli geçmesini beklediğim taşınma süreci, benim için oldukça keyfili bir deneyim oldu."
Aysim K.
Türkiye'den Macaristan'a taşınıyor
 
Aralik 2017
"Tum surec boyunca vermis oldugunuz profesyonel destek icin tesekkurlerimizi iletmek isteriz. Isvicre’de teslimati yapacak ekibi, umdugumuz gibi sabah saat 8’de evimizin onunde gormekten cok etkilendik. Verilen bu servis, Isvicre’ye tasinmamizi cok daha kolaylastirdi." 
Paul Ayton
Turkiye’den Isvicre’ye 
 
Ekim 2017
"Teşekkür ederim hepsi çok güzel. Crown Relocations'ı tavsiye ederim"
Yuda S.
Türkiye'den İspanya'ya
 
Eylül 2017
"Gerçekten profesyonel bir şirketlisin! Seninle taşınmaktan gerçekten memnundum. Gerçekten kolay oldu ve hiç problem yaşamadım. Çok teşekkür ederim yine!"
Betül D.
Türkiye'den Çek Cumhuriyeti'ne
 
Ağustos 2017
"Çok profesyonel ve yardımcı personel"
Metin S.
Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye
 
"Navantia Türkiye ofisinde çalışmaya başlayalı kısa bir süre olsa da, bu süre zarfında iki kere taşınmaya şahit oldum özellikle ikinci taşınmada Navantia tarafında süreci tek başıma idare edeceğimden dolayı özellikle evrak hazırlama kısmında bir çok korkum olmasına rağmen Crown İstanbul ofis çalışanlarının özellikle Hilal Hanım ve Sezai Bey kendimi yalnız hissettirmeyip oldukça yardımcı oldular. Gerek her soruma tek tek cevap verişleri, her aradığımda ulaşılabilir olmaları beni bu ilk taşınma tecrübemde çok mutlu etti. Bunun yanı sıra keşife gelen Yahya Bey, paketlemeye gelen ekip lideri Kaan Bey oldukça zarif, yardımsever ve çok güzel iletişimi olan kişiler. Elbette yabancı dil de bilmeleri işimizi oldukça rahatlatıyor fakat onların derdinizi anlayıp güleryüzlü olmaları ve güzel enerji yaymaları bile herşeye değer. Kaan Bey’in yanında paketlemeye gelen arkadaşlarda gözlemlerim doğrultusunda oldukça ince işçilik yapan ve işlerini ikiletmeden, layıkiyle yapan arkadaşlar. Benim dışımda genel müdürümüz Pablo Bey ve taşınma işlemleri yapılan İspanyol arkadaşlar da memnuniyetini teşekkürlerini ilettiler. Diğer taşınmalarda görüşmek üzere .."

Özlem Nizam
Navantia Turkiye

 
 
 

Ücretsiz Taşınma Fiyat Teklifi

Yeni Maceranızdaki İlk Adım

  • Sorunuz uzman bir danışmanımız tarafından ele alınacaktır
  • Formu doldurmak sacede bir dakikanızı almaktadır
  • Crown Dünya’da 200’ü aşkın ofisiyle hizmet vermektedir
…herşey saat gibi işledi ve tam zamanında yetişti;