Lütfen ülke seçiniz

Yer değiştirmek zordur. Crown Relocations'da biz, hizmet kalitesini ve müşterilerimizle özel olarak ilgilenmeyi önemseriz. Yer değiştirme sürecinin her aşamasında ayrıcalıklı hizmeti garanti etmek için tasarladığımız denetimlerimiz olsa da, hiç bir hizmet doğrudan müşterilerden duyulmadığı müddetçe "mükemmel hizmet" değildir.

 

Aralik 2017
"Tum surec boyunca vermis oldugunuz profesyonel destek icin tesekkurlerimizi iletmek isteriz. Isvicre’de teslimati yapacak ekibi, umdugumuz gibi sabah saat 8’de evimizin onunde gormekten cok etkilendik. Verilen bu servis, Isvicre’ye tasinmamizi cok daha kolaylastirdi." 
Paul Ayton
Turkiye’den Isvicre’ye 
 
Ekim 2017
"Teşekkür ederim hepsi çok güzel. Crown Relocations'ı tavsiye ederim"
Yuda S.
Türkiye'den İspanya'ya
 
Eylül 2017
"Gerçekten profesyonel bir şirketlisin! Seninle taşınmaktan gerçekten memnundum. Gerçekten kolay oldu ve hiç problem yaşamadım. Çok teşekkür ederim yine!"
Betül D.
Türkiye'den Çek Cumhuriyeti'ne
 
Ağustos 2017
"Çok profesyonel ve yardımcı personel"
Metin S.
Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye
 
Temmuz 2017
"Sürecin başından itibaren bilgiye ulaşmak, sorularıma cevap ve onay almak çok kolay oldu. İhtiyacım olan profesyonel yardım buydu. Aldığım hizmetten %100 memnunum ve kuşku duymadan tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim."
Dicle D.
Türkiye'den Avustralya'ya
 
Şubat ayı 2017
"Crown Istanbul ofisinden Yahya Senak tum surec boyunca bana cok profesyonelce yardimci oldu. Ayrica ekipler zaman konusunda cok titiz davraniyor ve dakiktiler. Paketleme islemi de mukemmel yapildi."
Ruben B.
Istanbul’dan Hong Kong’a
 

Ücretsiz Taşınma Fiyat Teklifi

Yeni Maceranızdaki İlk Adım

  • Sorunuz uzman bir danışmanımız tarafından ele alınacaktır
  • Formu doldurmak sacede bir dakikanızı almaktadır
  • Crown Dünya’da 200’ü aşkın ofisiyle hizmet vermektedir
…herşey saat gibi işledi ve tam zamanında yetişti;