Bireyler

Başlıklar

    Büyük atılımınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm destek

    Hayatınızın en büyük macerasına atılmak üzeresiniz ve hakkında endişeleneceğiniz kimse de olmadığından, ne isterseniz yapmakta özgürsünüz.  Yurtdışında yeni evinize karar verdikten sonra, yerleşmenizde ve ilk andan itibaren yeni çevrenizin keyfini çıkarmada size yardımcı olması için interneti kullanın.

    Ne kadar bağımsız olursanız olun, sizinle aynı ilgileri paylaşan yeni arkadaşlar bulmak geçiş sürecini çok daha kolay ve zevkli hale getirecektir.  Gittiğiniz yerde yaşayan başka kişiler bulmak için arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla görüşün.  Hızlı bir şekilde adapte olmak ve yerli halk gibi yaşamak için kişisel görüşlerini sorun.

    Aileleri cezbeden topluluklar yerine cafeler,  restoranlar ve kulüpleri ile sosyal etkileşimi teşvik eden bir bölgede yaşıyorsanız yeni insanlarla daha kolay tanışırsınız. Sosyal faaliyetler, spor ve kurslar ile benzer ilgi ve yaşam tarzlarına sahip kişileri arayın.  Pek çok ülkede, yeni kişileri hoş karşılamaktan ve onlara etrafı gezdirmekten mutlu olacak üyeleri ile yabancı topluluklar bulunmaktadır.

    Crown olarakj tüm dünyadan yeni ve heyecan verici yerlere taşınma konusunda bireylere yardımcı olduk, bu nedenle size nasıl yardımcı olabiliriz bize bildirin.