Her yıl binlerce insan hayallerini gerçekleştirmek ve yurtdışında yeni bir hayata başlamak için umut ve fırsatların ülkesine gelmektedir.

Peki Amerika'yı bu kadar popüler bir nokta yapan şeyler nedir?

Ülkenin devasa büyüklüğü bir şehirden beklentiniz ne olursa olsun, bu ülkede size uygun bir yer bulabileceğiniz anlamına gelir.  

New York'un hiç durmak dinlenmek bilmeyen yaşam tarzı olsun, Los Angeles'ın şatafatı ve gözkamaştırıcılığı ya da Hawaii'nin huzur dolu kumsalları, hiç bir ülke herkes için bir şeyler sunma konusunda Amerika'nın eline su dökemez.

Eğer talepte olan becerilere sahipseniz ya da var olan bir iş vasıtasıyla Amerika'ya gelebilecek kadar şanslı iseniz, önemli bir avantaja sahipsiniz, aksi taktirde uzun süre kalmak biraz daha zor olabilmektedir.

Hangi şehrin sizin için en iyisi olacağına dair biraz araştırma yapmanız gerecektir ancak kriterlerinize uymayacak bir şehir varsa bile, uyan en az üç başka şehir bulabilirsiniz. 

Yurt dışına taşınmak hakkında daha fazla bilgi sahibi olun

ABD'nin tüm büyük şehirlerine dair daha detaylı rehberler bulmak için siteyi keşfetmeye devam edin. Bu rehberler sizin bazı farklılıkları görmenize ve yurtdışına taşınma sürecinizi planlamaya başlamanıza yardımcı olacaktır, ancak kendi araştırmanızı yapmayı ve orada bulunanların görüşlerini de almayı unutmayın.