Hakkımızda

Crown Worldwide Group şirketlerinin tümü ortak bir kaliteyi paylaşır - karmaşıktan rutine kadar her şeyi başarmak için deneyim ve anlayış.
Başlıklar
  Tüm dünyada çalışan insanlardan oluşan bir şirket olarak, yer değiştirmenin avantajlarının coşkulu savunucularıyız.
  Ve işlerin nasıl yürüdüğünü biliyoruz.
  Neredeyse 50 yıllık tecrübe ile, ne kadar çok bilgi sahibi olunur ve ne kadar iyi hazırlık yapılırsa, taşınma sürecini bir başarıya dönüştürme şansının o kadar yüksek olacağını gördük.  Göç eden bireylere, yer değiştiren çalışanlara planlama, yeni yerlerinde yaşama ve çalışma konusunda yardımcı olmak üzere bilgiler sağlıyoruz.
  Önerilerimiz gerekli formaliteler ve prosedürleri kapsamaktadır ancak yeni yerinizi keşfetmenin büyüsünü yakalamanızı sağlayacak birinci elden rehberlik servislerine de uzanır.
  Ve, ailelerin büyük değişimleri en alt düzeye indirmelerine ve şirketlerin politikalarını sürdürerek görevlerinden beklenen sonuçları elde etmelerine yarımcı olacak şekilde tüm süreci yönetiyoruz.
  Kapsamlı hizmetlerimiz tüm dünyada bireylerin, ailelerin ve çalışanların taşınmasına destek sağlamaktadır.

  Crown Worldwide Group

  Crown, kendini kalite ve hizmet kusursuzluğuna adamış çok kültürlü iş gücüne sahip küresel bir şirkettir.
  Crown'da, dünya genelindeki yaklaşık 60 ülkedeki 207 noktada bulunan bölge müdürlüklerimiz ve ofislerimiz aracılığıyla müşterilerimize destek sağlıyoruz.

  Bu altyapımız sayesinde, şirketlere ve bireylere hem küresel hem de yerel olarak ihtiyaç duydukları hizmetlerde destek sağlayabiliyoruz.

  Crown Worldwide Group birleşik bir kuruluştur ve grubu oluşturan şirketler ortak bir özellikte buluşmaktadır: karmaşık ya da sıradan olsun her şeyin nasıl başarılacağına dair deneyim ve kavrayış kabiliyeti.

  Tüm dünyadan kişilerden oluşan şirketimiz; küresel hareketliliğe sahip iş gücünü yönetmede, dünya çapında yer değiştirmeleri halletmede, güzel sanatlar eserlerinin güvenli taşınmasını temin etmede veya kurumsal bilgilerinizin güvenliğini korumada yardımcı olur.

  Bizden talebiniz ne olursa olsun, bunu iyi bir şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Crown Worldwide Group tüm dünyada ticari hizmetler sunan bütünleyici alt bölümlerden oluşmaktadır. Daha fazla oku  🗗 

  Crown World Mobility

  Kurumsal firmalar için emsalsiz bir uluslararası ofis ve deneyimli kişiler ağı ile desteklenen, iş için kritik önemi olan hizmetler dahil küresel hareketlilik yönetimi. Daha fazla oku  🗗 

  Crown Records Management

  Depolama, aktif yönetim, tüm kuruluş bünyesinde bilgiye dayalı varlıkların ustalıkla ve zamanında dağıtımı vasıtasıyla kurumsal hafızanın değerinin en üst düzeye çıkarılması. Daha fazla oku  🗗 

  Crown Fine Art

  Dünyanın ilk birleşik güzel sanatlar lojistik hizmeti.  Crown Fine Art'ın sanat tutkusu, dünya sanat hazinelerinin güvenliğibir şekilde  taşınmasının yönetimine gösterdiği özene de yansımaktadır. Daha fazla oku  🗗 

  Crown Logistics

  Oteller ve lüks perakendecilerden petrol ve doğal gaza kadar pek çok alanda uzman sektörde tedarik zincirlerine değer katar.  Hizmetleri, proje yönetiminden, uzman dağıtım, yönlendirme, kurulum ve üçüncü taraf lojistik hizmetlerine, değişiklik göstermektedir. Daha fazla oku  🗗 

  Crown Wine Cellars

  Büyük Çin'deki itinalı şarap işleme, depolama, dağıtım ve uzun dönem olgunlaştırma faaliyetlerine ve de nihayetinde kendini tatma zevkine adamış Crown Wine Cellars üyelik kulüpleri dünyanın en iyi şarap mahzeni tesisi ödülüne hak kazanmıştır. Daha fazla oku  🗗