Şirket Taşınmaları

Başlıklar
    

  Yaklaşık altmış yıldır yüz binlerce çalışanın yeni bir hayata başlamak için dünyanın dört bir yanına taşınmasına yardımcı olduk. 

  Bu deneyimi, çalışanların bireysel taşınma süreçlerine özel bir yaklaşım geliştirmek için kullandık. Bu yaklaşım, merkezine basitlik kavramı alınarak inşa edildi. İster şirketin desteğiyle başka bir yere taşınıyor olun ister şirketiniz adına birinin taşınmasına yardımcı oluyor olun, her adımda yanınızdayız. 

  Şirketinizle birlikte taşınıyorsanız

  Birçok müşteriye taşınma süreçlerini tamamlamaları için şirketleri tarafından üzerinde anlaşmaya varılmış bir ödenek veya esnek bir meblağ verilir. Taşınma sırasında bütçenizi ve nakit akışını yönetmenizi kolaylaştırmak için işvereninize sabit bir sözleşme olmaksızın doğrudan fatura kesebiliriz. 
  Bazı ödenekler belirli hizmetler içindir, bazıları ise tamamen esnektir. Bütçeniz dâhilinde işinizi halletmenize ve işvereniniz tarafından karşılanmayan hizmet yükseltmeleri veya ek hizmetler için doğrudan ödeme yapmanıza yardımcı olabiliriz.

  Neye ihtiyacınız olabileceğini anlamak için sunduğumuz tüm hizmetlere ve önerilen iş ortakları listemize bir göz atın. 

  Bir çalışanın taşınmasına yardımcı oluyorsanız

  Birinin başka bir yere yerleşme sürecini yönetmekle görevlendirilmek çok büyük bir sorumluluktur ve bu süreci yaşayan herkes için bu, hayatlarında yeni bir çığır açan bir deneyimdir. Ekiplerimiz bu süreci hem sizin hem de çalışanınız için kolaylaştırabilir. 

  Çalışanınız için yolculuğun her adımını ana hatlarıyla anlatan bir teklif geliştireceğiz. Daha sonra bir Taşınma Yöneticisi planlama, önemli tarihler, taşınmaya hazırlık ve çalışan yeni evine vardığında sunulacak hizmetler hakkında hem sizinle hem de çalışanınızla düzenli olarak iletişim kuracaktır. 

  Neden bizimle çalışmalısınız?

  ✔ Deneyim
  Dünyanın herhangi bir yerinde yaşamayı ve çalışmayı daha kolay hâle getirme konusunda 60 yılı aşkın deneyime sahip, dünyanın özel sermayeye ait en büyük evden eve nakliyat şirketlerinden biriyiz.
  ✔ Teknoloji odaklı bir yaklaşım
  Teknoloji odaklı yaklaşımımız, size tüm gereksinimleriniz için bir müşteri portalına erişim sunar, eşyalarınızın dijital olarak envanterinin çıkarılmasını sağlar, size uzaktan danışma seçeneği ve çok daha fazlasını sunar. 
  ✔ Size özel bir taşınma yöneticisi
  Özel taşınma yöneticimiz, paketleme ve taşımadan depolama ve gerekli diğer tüm hizmetlere kadar gereksinimlerinizi dikkate alan size özel bir teklif hazırlayacaktır. 
  ✔ Kapsamlı bir küresel ağ
  50’yi aşkın ülkede tesislere sahip kapsamlı küresel ağımıza ve kapsadığımız bölgeleri daha da genişleten denetlenmiş, akredite edilmiş bir iş ortağı ağına erişim sahibi olacaksınız. 
  ✔ Sürdürülebilirlik
  Birleşmiş Milletler Global Compact oluşumunun bir parçasıyız. Personelimiz kolektif bir şekilde her yıl gönüllülük esasına dayalı binlerce faaliyete katkıda bulunmaktadır. 
  Bir danışmanla görüşün


  Başka bir yere başarılı bir şekilde taşınmak için kullanışlı yönergeler. Kılavuzumuzu indirin.

  Kendinizden emin bir şekilde başka bir yere taşınma kılavuzu

   
  Yeni bir işe başlamak, ev veya ülke değiştirmenin getirdiği karmaşa hesaba katılmaksızın bile yeterince streslidir! 

  Sizin veya çalışanınızın taşınma planlamasına başlamanıza yardımcı olmak için başka bir ülkeye yerleşmiş yazarlardan psikologlara kadar bir dizi uzmanla konuşarak başka bir yere taşınan çalışanlara yönelik “Kendinizden Emin Bir Şekilde Başka Bir Yere Taşınma” adlı kılavuzumuzu hazırladık. 

  Crown World Mobility her yıl birden fazla taşınma veya kısa süreli görevlendirme yapan şirketler için eksiksiz bir muhasebeci yönetimi desteği ve anlaşmalı fiyatlar sağlayabilir.
  Crown World Mobility, Hareketlilik ve Yer Değiştirme yöneticilerinin kapsamlı bir hareketlilik çözümü oluşturmalarını desteklemek için yüzlerce şirketle çalışan özverili bir ekiptir. Crown World Mobility, her ölçekte ve karmaşıklık düzeyinde eksiksiz hareketlilik programları sunma konusunda mükemmel bir hizmet sunar. 
    
  Bir kurumsal hareketlilik sağlayıcısı mı arıyorsunuz?