Hizmetler

Hizmetlerimiz

Ev arama
Tam aradığınızı bulun: Deneyimli yerel danışmanlarımız, piyasa deneyimleri sayesinde tercihinize en uygun evleri belirlemenize yardımcı olabilir ve en iyi sözleşme koşulları için sizin adınıza görüşmeler yapabilir.
Evde danışmanlık hizmeti
Yeniden taşınma hizmeti için hazırlanırken dikkate alınması gereken çok şey vardır. Bir Crown Danışmanı, size evde danışmanlık hizmeti sunacak ve sizi bu süreçte yönlendirecektir. Evde danışmanlık hizmetinden önce düşünmeniz gereken bazı şeyler vardır. Di
Göçmenlik hizmetleri
Uluslararası göçmenlik yasalarındaki değişikliklerin takip edilmesi ve görevlileriniz durumundaki değişikliklerin izlenmesi için gayretli bir iş ortağına ihtiyacınız olacaktır.
Okul arama
Değişen okullar çocuğun gelişimi üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Gündüz bakımı ve okul öncesi eğitim dahil her yaş için okul eğitimi konusunda yerel tavsiyeler veriyoruz.
Paketleme günü
Mürettebat geldiğinde ekip liderimiz eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketlemeye başlamadan önce kaldırılacak tüm eşyaları sizinle birlikte teyit edecektir.
Tanıma ve oryantasyon ziyaretleri
Taşınmadan önce kısa bir ön inceleme yapmanız; yaşanabilecek en iyi yerler, ulaşım, okula yakınlık, sağlık hizmetleri ve güvenlik gibi yaşayacağınız yeni bölgeyle ilgili olarak kapsamlı bilgiler edinmenizi sağlar. Bir yere gezmeye gitmek ve orada yaşamak
Uzaktan Danışma Hizmeti
Taşıyacağınız tüm eşyalar, video ile kayıt altına alınır
Güvenli depolama
Crown Relocations olarak taşımacılık ve depolama olanaklarına yaptığımız dünya çapındaki yatırımlar sayesinde, çalışanlarınızın eşyaları için, nerede olursa olsun mümkün olan en iyi korumayı sağlıyoruz.
Size özel taşınma sorumlusu
Taşınma yöneticilerimiz, yer değiştirmenin herhangi bir aşamasında uzmanlıklarını ve rehberliklerini sunmaya hazırdır
Yurtiçi ve Uluslararası Taşıma Hizmetleri
Dünya çapında, her şeyle ilgilenmek Kişisel eşyalarınızın teslimatı, taşınması ve saklanması bizim için çok önemlidir.
Dil eğitimi
Tam olarak yerleşmenize yardımcı olmak için durumunuza ve ailenizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hem grup için hem de bire bir yabancı dil dersleri veriyoruz.
Kültürler arası eğitim
Kültürel eğitim, ailelerin yeni bir şehre daha kolay alışmasını sağlar. Kültür konusunda daha fazla farkındalığa sahip olmak, hem iş yerinde hem de iş yeri dışında günlük yaşama uyum sağlamayı kolaylaştırır.
Varış noktanıza yerleşme
Siz geldikten sonra, bulduğunuz evin gerçekten "kendi eviniz" kadar rahat olmasını ve yeni yaşamınıza hızlıca başlamanızı sağlamak için sunduğumuz çeşitli yerleşim hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.
Boş Ev ve Kiracılı Ev Sigortası
Arkanızda bıraktığınız evinizle ilgileniyoruz
CrownCare Şahsi Mülkiyet Sigortası
Nereye giderseniz gidin ilgileniyoruz
Taşıma Sigortası
Gönül rahatlığı daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı
Taşıma yöntemleri ve depolama
Uluslararası taşımanız sırasında yanınıza almayı planladığınız her şey için çeşitli taşıma yöntemleri ve depolama çözümleri sunuyoruz.