Başlıklar

  Crown Workspace ile alanınızı genişletin 


  Ofis Alanınızı Büyütmeyi, Ekipmanlarınızı Depolamayı veya İşinizi Tamamen Başka Bir Yere Taşımayı mı Düşünüyorsunuz? Güvenli ve Güvenilir Bir Ticari Taşınma İçin Ortağınız Crown Workspace’ten Başkasına Güvenmeyin!
  Crown Workspace, Crown Worldwide Group’un ticari taşınma ihtiyaçlarınızı destekleyebilecek birimidir. Güvenilir ofis taşıyıcıları olarak, planlamadan uygulamaya kadar iş aksamalarını en aza indirmek için verimlilik ve uzmanlık sağlamaktayız.

  Size özel tasarlanan uzman ofis dönüşümleri

  Hizmetlerimizi, ister kurumsal ister uzmanlık gerektiren her benzersiz projeye göre uyarlıyor, projeniz için doğru uzman ekibini özenle seçiyoruz. Ekibimiz, titiz planlamadan uygulamaya kadar taşınma sürecinizin her adımında yanınızda olacaktır.
  İyi eğitimli ve organize ekibimiz, verimlilik ve minimum aksama süresi sağlayarak size ticari taşınmanız konusunda yardımcı olmaya hazır. Modern ve ilham verici bir işyerinin işinizi dönüştürücü bir güce sahip olduğuna inanıyoruz. Kişiselleştirilmiş, son derece profesyonel bir teklif sunmayı garanti ederek, işletme sınıfı uzman hizmet seviyelerini sürdürmekten gurur duyuyoruz.

  Taşınmanın bir parçası olarak yeni bir BT altyapısı kuruyorsanız, ekibimiz her türlü ekipmanı güvenli bir şekilde depolayarak güvenli ve kullanıma hazır hale getirebilir. Daha fazla bilgi edinin

  Hizmetlerimizi keşfedin


  Ofis Taşımacıları


  Üstün yetenekli ofis taşıma ekibimiz, iş sürekliliğine en az düzeyde etki eden sorunsuz ofis taşınmaları sağlama konusunda uzmandır. Ekibimiz her ayrıntıyı planlayarak iş geçişinizin kesintisiz olmasını ve verimliliğin aksamadan sürdürülmesini sağlayacaktır.
   
    

  BT Hizmetleri

    
  BT sistemlerinin, sunucuların veya veri merkezlerinin taşınması veya değiştirilmesinden, yazılım sunumları veya güvenli kullanım ömrü sonu çözümleri gibi BT projelerine kadar, tümü güvenli bir şekilde gerçekleştirilen ve asıl işinize odaklanmanızı mümkün kılan profesyonel BT destek hizmetleri sunuyoruz.
    
    

  Depolama çözümleri   


  Crown Workspace'de, ihtiyacınıza tam olarak uyan her boyuttaki depolama düzenlemeleri ile hassas, güvenli ve rekabetçi bir iş depolama alanı sağlıyoruz. Bunlar arasında konteynerli ve raflı depolamanın yanı sıra çok değerli eşyalar için geliştirilmiş seçenekler de bulunmaktadır.