Crown'ın Odak Noktası

Kısma atla

  İnternet haber bültenimiz Crown Relocations müşterileri ve dostları için haber ve görüşler sunar. Sektör uzmanlarından makaleler okuyabilir ve tüm dünyadan Crown Relocations ekipleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  Son haber bültenimizi görüntüleyin

  Taşınmadaki engeller

  Başka bir ülkede yaşama olasılığı ürkütücü ve hatta yorucu gelebilir. Bu sayıda taşınmadaki en büyük engellerinden bazılarını tespit ederek endişelerinizi ele almanıza yönelik en iyi ipuçları anlatılmaktadır.
  Lloyd’s Register Global Hareketlilik ve İK Tedarik Zinciri Müdürü Kerry Higgins bize yurtdışı görev tecrübelerinden ve endişelerinin üstesinden nasıl geldiğinden ve size en çok deneyimi kazandıracak olan ve tasarruf sağlayan bazı taşınma ipuçlarından söz edecek. 
   

  Yeni yerinizde yerleşme için en önemli ipuçları

  The Crown Focus
  En son Crown Focus sayımızdaki sektör uzmanlarımız ile yapılan röportajları okuyarak yeni evinizde yerleşmek konusunda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
  İlk kez taşınıyor olsanız da, yurtdışında pek çok kez yaşama deneyiminiz olmuşsa da, yerleşmek bir günde hallolacak bir şey değildir.  Crown Relocations'da saha çalışanlarımız yeni evinize yerleşme konusunda size yardımcı olacak bilgi ve deneyimleri mevcuttur ve bu sayı, mümkün olduğunca hızlı yerleşmenize yardımcı olmak için pek çok önemli ipucu ve pratik bilgilerle dolu.

  Yurtdışına taşınmak için nasıl hazırlık yapmalı?

  The Crown Focus
  Crown Relocations'da, tüm dünyada insanların taşınması konusunda 50 yıldan fazla sürelik deneyime sahibiz.  Ve, neredeyse 60 ülkede ofisimiz bulunduğundan, çalışanlarımız genellikle dünyanın öbür ucuna taşınma hususunda ilk elden deneyime sahiptir.
  Crown Focus'un bu sayısında, kendi başınıza taşınmaktan tüm aileniz ile birlikte taşınmaya kadar uzanan yurtdışına taşınmaya dair planlama ve hazırlık yapma ile alakalı bazı önemli ipuçları sunuyoruz.  Ayrıca, üç Crown uzmanı ile yer değiştirmenin çocuklar üzerinde etkisi ve farklı yerlerde yaşamakta olan aileler için teknolojinin ne kadar önemli bir rol oynadığına dair konuşuyoruz.

  Eğitime özel

  Crown Relocations'da , taşınmakta olan herkesin ne, nasıl, neden ve ne zaman sorularına dair cevapları bilmesini sağlamaya odaklanırız.  Tüm müşterilerimizin, dünyanın neresine olursa olsun, "Bilerek Taşınmasını" temin etmek markamızın iddiasıdır.    Olayın içinde yer alan herkes için yer değiştirmek büyük bir değişimdir ancak belki de en çok çocuklar için!
  Bu sayıda, uluslararası eğitime dair bazı zorlukları inceleyeceğiz ve uluslararası okul deneyimi edinmekte olan küresel, hareketli meslek sahipleri ve görevli aileler için bir kaç pratik bilgi vereceğiz.

  Orta Doğu'da iş ortamında kadınlar

  Crown Focus'un bu sayısında, yavaş da olsa değişimin gerçekleşmekte olduğu Orta Doğu'da kadınların deneyimleri hakkında Nicole Outhwaite'e kulak veriyoruz.   Şaşırtıcı bir etki ile her gün daha fazla kadın daha önce kendilerine kapalı olan meslek gruplarına adım atıyor.  Nihayet Orta Doğu ülkelerinde kadınların, dünyada pek çok diğer yerde başarılarıyla öne geçtikleri alanlarda kariyer edinmelerini görmek ancak gelişmenin habercisi olabilir.