Çalışan ve aile desteği

Başlıklar

  Yaşamı keşfetme deneyimi

  Okul değiştirme ve uluslararası ya da yerel müfredata adapte olmak çocuğun gelişiminde büyük bir etkiye sahip olabilir.  Bu nedenle, bu, onlar için doğru eğitim-öğretim deneyimini bulma meselesidir. 

  Eğitim asistanlığı

  Eğer çocukları mutluysa, çalışanlarınız daha mutlu olacaktır.  Ve çocuğun mutluluğunu harika bir okul deneyiminden daha fazla etkilemesi muhtemel başka bir  husus da yoktur.
  Crown çalışanları, kreş ve ana okulu dahil olmak üzere her yaş aralığı için okul seçenekleri hakkında öneriler sunar.

  Gitmeden önce olasılıklarınızı gözden geçirin
  Pek çok büyük şehir, çeşitli uluslararası, özel ve devlet okulları bünyesinde barındırmaktadır.  Ancak deneyimler farklılık gösterir, ücretleri de.
  Bu nedenle, her bir okulun müfredatını, kabul şartlarını ve başvuru prosedürlerini kolayca karşılaştırabilmeleri için çalışanlarınıza yardımcı oluyoruz.   Bu, gerçekten seçimlerine odaklanmaları için her bir kurum hakkında genel bir izlenim ve mevcut seçeneklerin bilinmesini sağlıyor. 
  Araştırmaya başlamanıza yardımcı olmak için, yılların sektör deneyimine dayalı uzman bilgisine sahip Yer Değiştirme Danışmanlarımız "Eğitim Rehberleri" hazırladılar.
  Her bir rehber, ebeveynlerin küresel görevlerinde sıklıkla seçilen noktalardan bazılarındaki okul sistemini derinlemesine anlamalarını sağlayacak eksiksiz birer araçtır.
  Kapsamındaki ana konular şunları içermektedir:
  • Okul seçenekleri
  • Okul aşamaları
  • Kayıt süreçleri

  Ülkedeki rehberlerinizden, içeriden bilgiler
  Size danışarak, Crown okul kontenjanlarını teyit edeRiz. Ayrıca, gerekli olduğu durumlarda okul gezileri ayarlayabilir ve ailelere eşlik edebiliriz.  Bir aracı işlevi görerek ve başvurunun durumu hakkında herkesin bilgilendirilmesini temin ederek kabul süreçlerinin koordine edilmesine yardımcı olabiliriz. 

  Doğru bağlantıları kurmak
  Eğitim eskiden beridir Crown için bir öncelik olmuştur. Topluluklara sorumluluğumuz vasıtasıyla, staj programlarının yanında tüm dünyadan okullara da destek sağlamaktayız.

  Kültürlerarası Hizmetler - Kültürlerarası eğitim

  Crown'un kültürel programlarının katılımcıları, bu faaliyetleri son derece faydalı bulmaktadır hem kişisel hem de mesleki anlamda başarılı olmaları bu sayede daha olasıdır.
  Nasıl iletişim kuracaklarını öğrenerek elde ettikleri güven ve yerel kültüre dahil olmanın verdiği mutluluk, pozitif bir yurtdışı deneyimi ve bununla birlikte verimliliği beraberinde getirmektedir.
  Kültürlerarası Hizmetler, genellikle daha zor olan yurda ger dönmeyi de kapsar, görev hususunda yatırım ve öğrenimin de en üst düzeye çıkarılmasını sağlar. 

  Birebir, yönetici koçluğu
  Programlarımız, yöneticilerin sıklıkla karşılaşabildikleri spesifik zorluklar için tasarlanmıştır, onları bir başlangıç kültürel hazırlık tespitinden geçirip, özel ihtiyaç ve sorunlarını tanımlayarak, daha kapsamlı kültürel ve mesleki gelişimleri için bir faaliyet planı oluşturuyoruz. Pek çok iş konusunu ve liderlik becerilerini kapsamında barındıran, devam etmekte olan koçluk hizmetlerimiz bulunmaktadır.

  İletişimden kavrayışa
  Bir ülkenin "restoran menüsü" bilgisi veya günlük kullanım kitapçığı sizi ancak belli bir yere kadar götürecektir.  İş dünyasında iletişim tarzları ve davranışları daha karmaşık ve öğrenilmeleri çok daha zordur.
  Kültürlerarası Hizmetler, yer değiştirmekte olan tüm ailenin desteklenmesi gerektiğinin farkındadır çünkü karşılaştıkları  zorluklar ve endişeleri bir görevin başarıya ulaşması veya başarısızlıkla sonuçlanması arasındaki farkı belirleyecektir.  Özel dil ve kültürel eğitim, tüm ailenin yeni yerlerine başarılı bir şekilde adapte olmalarına yardımcı olabilir. 

  Dil eğitimi

  Crown, özellikle akıcı olarak dili konuşamadıklarında, çok farklı bir bölgeye uyum sağlamanın çalışanlarınız için ne kadar zor olabileceğini anlamaktadır
  Daha akıcı konuşabilmek hem iş hem de sosyal durumlarda çalışanlarınıza güven sağlayacaktır.   Dil eğitimi ayrıca çalışanlarınızın ve ailelerinin tanıştıkları kişilerle daha verimli bir biçimde kaynaşmalarını sağlayacaktır.
  Dil eğitimimiz, eğer gerekiyorsa teknik terminolojiyi de kapsamak üzere konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini öğretir.

  Eş Desteği - ev sahibi ülkenizde eşinize destek

  Eş ya da ailenin mutsuz olması görevin başarısız olmasının en büyük sebepleri arasında yer alır.  Eş Desteği yardım programı, eşlerinize ev sahibi ülkede kariyerleri için seçenekleri hakkında rehberlik ve öneriler sunar.  Çalışmayanlar için ya da vize kısıtlamaları veya diğer sorunlardan dolayı iş bulamayan eşler için, program yeni destek sistemleri geliştirmelerine ve gönüllü çalışma veya eğitim seçeneklerini keşfetmelerine yardımcı olur.