Okul arama

Değişen okullar çocuğun gelişimi üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Gündüz bakımı ve okul öncesi eğitim dahil her yaş için okul eğitimi konusunda yerel tavsiyeler veriyoruz.

Yaşamı öğrenme deneyimi

Okul değiştirmek ve uluslararası veya yerel bir eğitim programına uyum göstermek, çocuğun gelişimini önemli ölçüde etkileyebilir. Bu yüzden onlar için doğru olan eğitim tarzını bulmak önemlidir.

Büyük şehirlerin çoğunda uluslararası, özel ve devlet okulları vardır. Bu okulların sunduğu deneyimler gibi ücretleri de farklıdır. Kreş ve okul öncesi eğitim dahil her yaş için okul konusunda yerel önerilerde bulunuyoruz.

Gitmeden önce olasılıklara göz atın

Okul arama hizmetimiz sayesinde okulların öğretim programlarını, kayıt şartlarını ve başvuru prosedürlerini karşılaştırmanıza yardımcı oluruz. Her okulla ilgili temel bilgilere sahip olmak ve seçenekleri bilmek, size çocuğunuz için en uygun okulu bulmanız konusunda gerçekten yardımcı olur.

Sizi yönlendireceğiz

Size danışarak okul kontenjanının uygun olup olmadığını kontrol edeceğiz. Başvuru sürecinizi koordine ederek aracı olacağız ve başvurunun durumu konusunda bilgilendireceğiz. Okul ziyaretleri planlayabilir ve gerektiğinde size ve ailenize bu ziyaretlerde eşlik edebiliriz.

Doğru bağlantıları kurma

Eğitim, bizim için her zaman öncelikli bir konu olmuştur. Topluma karşı sorumluluğumuzun bir devamı olarak tüm dünyada okulları ve stajyer programlarını destekliyoruz.

Okul arama hizmetimizle ilgili ayrıntıları öğrenmek ister misiniz? Hemen danışmanlarımızdan biriyle konuşabilirsiniz.