Göçmenlik hizmetleri

Uluslararası göçmenlik yasalarındaki değişikliklerin takip edilmesi ve görevlileriniz durumundaki değişikliklerin izlenmesi için gayretli bir iş ortağına ihtiyacınız olacaktır.

Sınırlar arasındaki yolun kolaylaştırılması

Crown, karışık detayların yanı sıra çalışanlarınızla da ilgilenir.

Uluslararası göçmenlik yasalarındaki değişikliklerin takip edilmesi ve görevlileriniz durumundaki değişikliklerin izlenmesi için gayretli bir iş ortağına ihtiyacınız olacaktır.

Ülke dışındayken yasalar çerçevesinde kalmak

Sahadaki tecrübesi ile Crown, aksi taktirde kafa karıştırıcı olabilecek olan süreç boyunca çalışanlarınıza ve ailelerine rehberlik ederek göçmenlik yasalarını daha anlaşılır kılarak uyumlu, daha hızlı sonuçlar elde etmelerini sağlar.

Tüm karmaşık görevleri biz üstleniyoruz: apostiller, tasdikler ve çeviriler dahil olmak üzere giriş vizesi işlemleri ile çalışma ve ikamet izni belgelerinde yardımlar, göçmenlik aşamaların tamamlanması ve teslimi.  Crown'un uzman profesyonel ekibi yerel bürokratik gereksinimlerde süreci hızlandırır ve basitleştirir.

Yer değiştirecek iş gücü ne kadar kapsamlı ise göçmenlik süreci de o kadar karmaşık bir hal alır ve durum değişiklik ihtimali de bir o kadar artar. Bu da şirket yükümlülüklerinde riskler doğurur.

Durum değişikliklerinin izlenmesi

İstihdam durumundaki değişiklikler, çalışma sözleşmelerinin uzatılması, evlilik durumu, doğum ve diğer aile içi gelişmeler uyumluluk yönetiminin ayrılmaz birer parçasıdır.  Bu türde değişikliklerin kapsam dahilinde olduğundan ve gerekli önlemlerin alındığından emin olmak için görevli personelinizle sık sık denetimler gerçekleştiriyoruz.  Aynı zamanda, çalışanlarınıza ve ailelerinize kayıt ve başvurular süresince mümkün olduğunca belediye binalarında eşlik ediyoruz.