Tanıma ve oryantasyon ziyaretleri

Taşınmadan önce kısa bir ön inceleme yapmanız; yaşanabilecek en iyi yerler, ulaşım, okula yakınlık, sağlık hizmetleri ve güvenlik gibi yaşayacağınız yeni bölgeyle ilgili olarak kapsamlı bilgiler edinmenizi sağlar. Bir yere gezmeye gitmek ve orada yaşamak arasında büyük fark vardır.

Tam aradığınızı bulmanıza yardımcı oluruz

Bir yere gezmeye gitmek ve orada yaşamak arasında büyük fark vardır. Bir tanıma ziyareti, ihtiyaçlarınıza uygun yerin neresi olduğunu belirlemenizi sağlar.


Yerel destek

Çalışanlarımız, yaklaşık 60 ülkede faaliyet gösterdiği için her varış yerinde rahatlıkla bir tanıma ziyareti yapılabilir. Tüm danışmanlarımız, müşterilerimizin kendileri için en uygun evi bulmasına yardımcı olma konusunda kararlıdır. Yerel bölgeyle ilgili bilgileriyle birlikte uluslararası taşınma alanındaki becerileri sayesinde sizin için olabilecek en iyi evleri bulacakları konusunda danışmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Tanıma ziyareti nedir?

Tanıma ziyaretleri, özel ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza uygun şekilde gerçekleştirilir. Ailenizin ve sizin ihtiyaçlarınıza uygun olan en doğru bölgeye taşınmanızı sağlamak istiyoruz.

Size özel bir tanıma ziyaretinde, ilgilendiğiniz yerle ilgili ayrıntılı bilgilendirme ve tüm sorularınızla ilgili açıklamalar yaparak ziyaretin verimli geçmesini sağlayacağız. Bu ziyaretler sırasında ev, eğitim, topluluklar ve yaşam tarzı tercihleriyle ilgili sorularınızın da cevaplanmasını sağlayabiliriz.