Yurtiçi ve Uluslararası Taşıma Hizmetleri

Dünya çapında, her şeyle ilgilenmek. Kişisel eşyalarınızın teslimatı, taşınması ve saklanması bizim için çok önemlidir.
Kişisel eşyalarınızın teslimatı, taşınması ve saklanması bizim için çok önemlidir.  Personelimizin, sorumlu oldukları her eşyanın güvenliğini temin etme hususunda hassas, düzenli ve dikkatli olduğunu göreceksiniz.
Dünyanın her yerinde son teknolojiye sahip taşıma araçları ve ekipmanlarımız var ve kişisel eşyalarınızın güvenli teslimatı için bunları kullanıyoruz.   Sadece en yüksek kalitede ve çevre dostu ambalaj malzemeleri kullanılıyor ve her bir eşya seyahat boyunca düzgün bir biçimde korunuyor. 

Ev Eşyalarının Sevkiyatı

Crown neredeyse 60 ülkede 200’den fazla tesise sahiptir ve bu da eşyalarınızın hemen yakına veya dünyanın öbür ucuna güvenli bir şekilde teslimatını sağlamaktadır.  Crown'un "Taşınma Yönetimi" sistemi ve "Tek Noktadan Koordinasyon" yapısı, taşınma öncesi planlamadan yeni evinize yerleşme süreçlerine kadar sizi bilgilendiren ve sizinle ilgilenen bir hizmet sağlayarak taşınma işlemlerini kolaylaştırır. 

Evcil Hayvanların Taşınması

Bir Crown müşterisi olarak, evcil hayvanınızın yer değiştirme sürecinin özenli, bilgili ve şefkat dolu kişilerce yönetileceği konusunda içiniz rahat olabilir.  Bir evcil hayvan transferi uzmanları ağı ile Crown tüm kayıtlar, özel seyahat şartları ve medikal gereksinimler ile ilgilenir ve bu detaylar hakkında size rehberlik sağlar, bu nedenle de evcil hayvanlarınızın güvenli ve başarılı bir yer değiştirme sürecinin keyfini süreceği konusunda güvende hissedebilirsiniz.

Çevrimiçi İzleme Araçları

Emsalsiz izleme sistemimiz; kişisel eşyalarınızın durumu hakkında size gerçek zamanlı erişim sağlayan çevrimiçi, şifre korumalı bir izleme sistemidir.