Boş Ev ve Kiracılı Ev Sigortası

Arkanızda bıraktığınız evinizle ilgileniyoruz

Arkanızda bıraktığınız evinizle ilgileniyoruz

CrownCare Boş ve Kiracılı Ev Sigortası, boş veya kiradaki konutunuzu ciddi zarara neden olan durumlara karşı sigortalamak için uygun maliyetli, işe yarar bir yoldur.

Farklı ülkelerde eve sahip olmak heyecan verici, harika bir fırsat olabilir. Ancak özellikle de zaman kısıtlamasıyla çalışan kişiler için zorlu bir karar demektir.

Boş evin sigortalanması global riskinizin yönetiminde özellikle sorunlu bir unsurdur. Birçok yargı dairesinde yurtiçi sigorta kurumları boş konutları sigortalamak konusunda istekli değildir. Genelde bu sigorta kurumları, sınırlı teminat veya sıfır teminat sunar ve dolayısıyla ev sahibi açısından ciddi bir mali zarar potansiyeli oluşur.

Crown Relocations, uluslararası mobil topluluğa karşı sorumluluğunun farkındadır. Sonuç olarak tüm dünyada boş konutlara sigorta teminatı sunuyoruz.

Çevrimiçi teknoloji tüm sigorta ihtiyaçlarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde işlem görmesini garanti eder. Ayrıca dünya çapındaki profesyonel hasar tespit görevlileri ağımız sayesinde tüm taleplerle hızlı ve etkili bir şekilde ilgileniyoruz.