Dil eğitimi

Tam olarak yerleşmenize yardımcı olmak için durumunuza ve ailenizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hem grup için hem de bire bir yabancı dil dersleri veriyoruz.

Yerel dili konuşun

Alışkın olduğunuzdan farklı bir ortama ve kültüre adapte olmak bazen zor olabilir. Bu durum, özellikle yaşayacağınız ülkenin ana dilini bilmediğinizde söz konusu olabilir. Akıcı konuşmak hem iş ortamında hem de sosyal ortamlarda öz güveninizi artırır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Durumunuza ve ailenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde hem gruplara özel hem de bire bir yabancı dil dersleri veriyoruz. Dil eğitimi sırasında gerektiğinde teknik terminoloji dahil konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini edinebilirsiniz. Bu eğitim, aynı zamanda Kültürler Arası Eğitimimizle birlikte kullanılabilir [kültürler arası eğitim sayfası bağlantısını buraya ekleyin] ve size kapsamlı bir kültür ve dil paketi sunulur.

İletişim ve anlama

Taşınma sürecinde tüm aileye, karşılaştıkları zorluklar ve endişeleri konusunda destek verilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu zorluklar, taşınmanın başarıyla veya başarısızlıkla sonuçlanmasını belirleyebilir. Dil ve kültürel eğitim, yaşadıkları yeni yere tüm ailenin başarılı bir şekilde uyum göstermesi konusunda yardımcı olabilir.